22 ژوئن 2019
ژوئن 22, 2019

جراحی بینی آقایان

0 دیدگاه

جراحی بینی آقایان

جراحی بینی آقایان : ممکن است با آقایانی مواجه شده باشید که تحت جراحی بینی قرار گرفته اند اما نتیجه جراحی شان اصلا مناسب و ایده آل نیست بلکه حالت صورتشان دارای ظرافت های زنانه شده و جذابیت مردانه آنها با این جراحی از بین رفته است. ( جراح بینی تهران )

در این افراد دیگر نمی توان حالات بینی یک مرد را دید .

درباره جراحی بینی آقایان بسیاری از جراحان بینی با تجربه از خواسته های غیر منطقی بیماران خودداری کرده و فرم های عروسکی یا فانتزی را ایجاد نمی کنند این پزشکان سعی می کنند با توضیحات کامل ، بیمار را از نتایج غیر معقول خواسته شان آگاه سازند و عواقب نامناسب آن را گوشزد نمایند چرا که فقط زیبا شدن بینی باعث افزایش جذابیت مردانه نمی شود .

گاه در نمونه کارهای بعضی از پزشکان مشاهده شده که فرم بینی پس از عمل در خانم ها و آقایان یکسان است و سبک های جراحی مورد استفاده برای بیماران آقا همچون بیماران خانم بوده که در این مورد لازم است این نوع جراحان در سبک های مورد استفاده خود بازبینی کنند و تفاوت های زنانه و مردانه را مد نظر قرار دهند تا نتیجه جراحی عامه پسند و ایده آل شود .
انجام جراحی بینی آقایان

ممکن است مراحل جراحی بینی آقایان با خانم ها یکسان باشد ولی آنالیزهای کاربردی قبل از عمل متفاوت است و باید به ترتیبی باشد که خصوصیات مردانه از حیث ظاهر و فرم ثابت بماند تا تناسبات چهره و هماهنگی اجزای صورت به هم نخورد .

در این جراحی تنها ایرادات برطرف می شوند که در پی آن فرم بینی زیبا و بی عیب و نقص خواهد شد .

از سوی دیگر یکی از مشکلاتی که پزشکان جراح بینی با آن مواجهند ، این است که آقایان توان بیان خواسته ها و انتظارات خود را به نحو دقیق ندارند ولی در مورد خانم ها این مشکل وجود ندارد و اکثر مراجعان و داوطلبان جراحی بینی خانم به روشنی خواسته ها و انتظاراتشان را بیان می کنند .

به همین علت برخی از بیماران آقا ممکن است پس از جراحی از نتایج عمل خود رضایت کامل نداشته باشند .

موارد زیر در خصوص قیاس بینی مردانه با بینی زنانه است :

– مابین بینی و پیشانی در مورد زنان لازم است زاویه بیشتری برقرار شود که از نیم رخ به خوبی مشهود باشد .
– لازم است زاویه مابین بینی در زنان و لب بالا زیاد شود .
– بهتر است در مردان لبه بینی و پل آن بدون قوس بوده و صاف باشد .
– بهتر است بینی مردان کشیده تر از زنان شود .
تفاوت جراحی بینی آقایان و خانم ها

اگر یک جراح بینی به اصول زیبایی شناسی اشراف داشته و به آنها پایبند باشد ، هیچ گاه نارضایتی بیمار به وجود نمی آید و شاهد بینی های قوس دار ، سربالا و سرسره ای نخواهیم بود و در مورد آقایان فرم طبیعی و دلنشین بینی حالت چهره را بهبود می بخشد به نحوی که سایرین متوجه تغییر و انجام عمل جراحی بینی نمی شوند .