11 آوریل 2020
آوریل 11, 2020

بهترین جراح بینی بابل

0 دیدگاه

بهترین جراح بینی بابل

بسیاری از افراد که قصد انجام جراحی زیبایی بینی را دارند بهتر است برای انجام جراحی بینی و به دست آوردن نتیجه مطلوب و ایده آل به بهترین جراح بینی بابل یا شهر محل سکونت خود مراجعه کند. ( جراح پلاستیک بینی بابل )

حال این سوال در ذهن افراد ایجاد می شود که بهترین جراح بینی در بابل کیست ؟

بهترین جراح بینی در مازندران را چگونه می توان انتخاب کرد؟

بهترین جراح بینی شمال چه ویژگی هایی دارد و غیره.

به این نکته توجه داشته باشید از آن جا که جراحی زیبایی بینی یک عمل اورژانسی محسوب نمی شود پس فرد زمان کافی را برای تحقیق و انتخاب بهترین جراح بینی بابل را دارد.

انواع بینی
بینی افراد را با توجه به ویژگی های ساختاری آن ها می توان به دو نوع زیر دسته بندی کرد:

بینی استخوانی: همانطور که میدانید ساختمان بینی تشکیل شده است از استخوان، غضروف، بافت های چربی و پوست.
اسکلت بینی های استخوانی متشکل است از غضروف ها و استخوان هایی بسیار محکم که پوستی با ضخامت کم و نازک روی این اسکلت را می پوشاند.
بینی گوشتی: ساختار این نوع از بینی ها بر خلاف بینی های استخوانی، تشکیل شده است از استخوان هایی با استحکام کم که پوستی ضخیم بر روی آن ها قرار گرفته است. لازم به ذکر است که در بینی های گوشتی حجم زیادی چربی زیر پوستی قرار دارد که جراحی بینی را دشوار می نماید.
نتیجه جراحی بینی
با توجه به سلیقه بیمار، جنسیت او، ویژگی های صورت و نوع بینی ، می توان بینی افراد را به سه فرم زیر جراحی کرد:

جراحی بینی طبیعی : در عمل بینی طبیعی تمامی نواقص و ایرادات بینی رفع شده و نکته قابل توجه در رابطه با این فرم، طبیعی بودن آن بعد از جراحی است، به طوریکه افراد با دیدن شما متوجه انجام جراحی بینی تان نخواهند شد. بینی طبیعی فاقد قوس بوده و زاویه ای که نوک بینی بعد از جراحی با لب بالا می سازد 90 تا 95 درجه خواهد بود.
لازم به ذکر است که بینی طبیعی مناسب ترین فرم برای آقایان است، زیرا موجب از دست رفتن ویژگی های مردانه صورت آن ها نخواهد شد.

جراحی بینی فانتزی : این نوع از بینی به دلیل داشتن قوس زیاد و کوچک بودن و همچنین وجود زاویه 100 تا 105 درجه بین لب بالا و نوک بینی به فرم عروسکی معروف بوده و به هیچ عنوان برای آقایان و افرادی که دارای صورت های درشت بوده، فاصله لب و بینی شان زیاد است مناسب نیست.
جراحی بینی نیمه فانتزی : بعضی از افراد در کنار برخی از ویژگی های بینی طبیعی، تعدادی از ویژگی های بینی فانتزی را می پسندند. مناسب ترین نوع جراحی بینی برای آن ها عمل بینی نیمه فانتزی است. چرا که جراحی بینی نیمه فانتزی چیزی میان دو فرم طبیعی و فانتزی بوده و ترکیبی از ویژگی های هر دو این فرم ها است.

چرا نمی توان بینی های گوشتی را به فرم فانتزی جراحی کرد؟
لازمه جراحی بینی فانتزی ، داشتن یک بینی با استخوان هایی بسیار مستحکم می باشد که بتوان بر روی آن ها تغییراتی همچون قوس را ایجاد کرده و پوستی نازک با ضخامت کم است که تغییرات و ظریف کاری های ایجاد شده بر روی استخوان ها را به خوبی نشان دهد.

بینی های گوشتی نه تنها فاقد ویژگی های ذکر شده هستند بلکه چربی های زیرپوستی بسیاری دارند که اجازه نمایان شدن تغییرات را به افراد نخواهند داد.

انتخاب بهترین جراح بینی در بابل
برای انتخاب یک جراح پلاستیک بینی خوب می توانید از دوستان و آشنایان خود پرس و جو کنید یا در گوگل جستجو نمایید.
پس از تهیه لیستی از بهترین جراحان بینی درباره آن ها تحقیق کرده و پس از آن برای مشاوره به مطب بهترین آن ها بروید.
در جلسه مشاوره انتظارات خود را از انجام جراحی زیبایی بینی به جراح بینی مورد نظر بگویید.
برای اطمینان از انتخاب خود نمونه کارهای جراح بینی مورد نظر را مشاهده کرده و میزان رضایت آن ها را بسنجید.
برای مشاهده نمونه کارهای دکتر سعید فرهی می توانید به گالری تصاویر وب سایت یا صفحه اینستاگرام ایشان مراجعه کنید.

ویژگی های یک جراح بینی خوب در بابل
یک جراح بینی خوب باید صبور باشد و تمامی نکات مربوط به جراحی بینی را به بیمار توضیح دهد.
جراح پلاستیک بینی باید با حوصله باشد و زمان کافی را برای معاینه بیمار بگذارد.
باید به علم زیبایی شناختی آشنا باشد و بتواند بینی را بعد از جراحی بینی تجسم کند تا بهترین مدل را به بیمار پیشنهاد دهد.
تمامی مراقبت های قبل و بعد از جراحی بینی را به بیمار توضیح دهد تا بیمار با رعایت آن ها بهترین نتیجه را از انجام آن به دست آورد.
هزینه جراحی زیبایی بینی چقدر می باشد؟
هزینه جراحی بینی در بابل با توجه به دستمزد بهترین جراح بینی بابل ، هزینه متخصص بیهوشی ، هزینه بیمارستان ، هزینه آزمایشات و غیره تعیین می شود.

به این نکته توجه داشته باشید که صرفا به خاطر هزینه به هر جراح بینی مراجعه نکرده و ابتدا درباره او تحقیق کنید و پس از آن بینی خود را برای جراحی به او بسپارید.