بهترین جراح پروتز سینه تهران

بهترین جراح پروتز سینه تهران : متقاضیان جراحی سینه در هر شهری همواره به دنبال یافتن بهترین جراح سینه هستند ، افراد ساکن استان تهران نیز برای انجام جراحی پروتز سینه درصدد یافتن بهترین جراح پروتز سینه تهران می باشند ، چرا که انتخاب جراح سینه با تجربه در کسب نتایج مطلوب بسیار موثر است.

بانوان جهت ترمیم و یا کاشت سینه های تحلیل رفته و همچنین افزایش سایز و زیبایی پستان ها ، اقدام به جراحی سینه می نمایند.

بهترین جراح پروتز سینه تهران

نحوه انتخاب بهترین جراح پروتز سینه
عمدتا افرادی که قصد انجام جراحی های زیبایی را دارند با این سوال روبرو هستند که چگونه بهترین جراح را انتخاب نمایند ، این موضوع در رابطه با جراحی های زیبایی سینه اعم از جراحی پروتز سینه و دیگر اعمال زیبایی سینه نیز صدق می کند و شاهد آن هستیم که افرادی که تمایل به انجام این جراحی دارند غالبا با این پرسش مواجه هستند که چگونه بهترین جراح سینه را انتخاب کنیم ؟

در ذیل می توانید با راهکارهایی جهت یافتن بهترین جراح سینه آشنا شوید :
در ابتدا از دوستان خود یا آشنایانتان که جراحی پروتز سینه انجام داده و از نتیجه دریافتی خود بسیار راضی هستند در این زمینه تحقیق کنید.
همچنین می توانید به کمک اینترنت و موتورهای جستجو به راحتی به دنبال یافتن بهترین جراح سینه باشید ، به این ترتیب که این عبارت را جستجو کرده و از لیست پیشنهادی بهترین ، جراح پلاستیک را انتخاب نمایید.
شما می توانید در صورتی که بیش از یک جراح خوب یافته اید ، لیستی از این جراحان بنویسید و به صفحات رسمی هر یک سر بزنید و رزومه کاری ایشان را مشاهده نموده و با ورود به بخش گالری تصاویر سایت یا صفحه اینستاگرام آن جراح ، نمونه کارهای ایشان را نیز ملاحظه فرمایید.

در آخر شما می توانید از میان این جراحان ، یکی را که بیش از سایرین مورد قبول تان واقع شده انتخاب کرده و جهت مشاهده نمونه کار آن جراح از نزدیک ، به مطب ایشان مراجعه کرده و با بیماران حاضر در مطب در رابطه با کیفیت کار جراح و سطح رضایت افراد از نتیجه کار ایشان گفتگو نمایید.
سپس در صورتی که از انتخاب خود مطمئن بودید می توانید با جراح مورد نظر ، مشاوره داشته باشید.
طی جلسه مشاوره ، تمامی اهداف و خواسته های خود از انجام جراحی پروتز سینه را برای جراح منتخب ، بیان نمایید.
افزون بر این ، جراح نیز در این جلسه با شما در ارتباط با نوع ، جنس و اندازه پروتز با شما صحبت می کند و در مورد محل برش و اقدامات و مراقبت های قبل و بعد از عمل نیز با شما صحبت می کند تا با آگاهی کامل به انجام این جراحی اقدام نمایید.
ویژگی های بهترین جراح سینه
بهترین جراح سینه موظف است با در نظر گرفتن سلامت و اندام فرد ، اقدام به انتخاب نوع جراحی سینه کرده و دیدگاه کلی از جراحی سینه را در اختیار شخص متقاضی قرار دهد.
جراح سینه موظف است توصیه های لازم در مورد اقدامات قبل و بعد از جراحی سینه را در اختیار بیمار بگذارد.
یک جراح سینه خوب ، وظیفه دارد عوارض احتمالی عمل را نیز برای بیمار بازگو نماید تا با دیدی واقع بینانه اقدام به انجام جراحی کند.

بهترین جراح پروتز سینه تهران

اقدامات قبل از جراحی پروتز سینه
تا دو هفته قبل از جراحی از مصرف داروهایی که باعث اختلال خون می شوند خودداری کنید.
پزشک خود را از سابقه بیماری و یا حساسیت دارویی خود مطلع سازید.
تا دو هفته قبل از عمل از استعمال دخانیات و مصرف هرگونه مشروبات الکلی اجتناب کنید.
شب قبل از عمل استحمام کنید و تا 8 ساعت قبل از عمل ناشتا باشید.
مراقبت های بعد از جراحی پروتز سینه
جهت سرعت بخشیدن به روند بهبودی مرتبا از داروها و سوتین طبی تجویز شده توسط پزشک جراح سینه استفاده نمایید.
تا دو هفته بعد از عمل جراحی سینه از دخانیات و نوشیدنی های الکلی استفاده نکنید.
بعد از عمل رژیم غذایی خود را با مایعات آغاز کنید.
تورم و کبودی بعد از عمل طبیعی می باشد و بعد از مدتی برطرف خواهد شد.
برای برطرف شدن کبودی ها طاقباز بخوابید و سر را بالاتر از حد معمول قرار دهید.
رعایت اقدامات فوق در تسریع روند بهبودی ، سهولت دوران نقاهت و کسب نتایج رضایت بخش از جراحی پروتز سینه ، می تواند موثر واقع گردد.

هزینه جراحی سینه
هزینه جراحی سینه بسته به شرایط بیمار و میزان تغییراتی که باید اعمال شود و همچنین دستمزد و هزینه های کلینیک و اتاق عمل برای هر فرد متفاوت می باشد.