بهترین کلینیک کاشت مو اصفهان

بهترین کلینیک کاشت مو اصفهان : برای بسیاری از افراد این سوال به وجود می آید که بهترین کلینیک کاشت مو چه ویژگی هایی باید داشته باشد ؟ در ادامه به توضیح ویژگی های بهترین کلینیک کاشت مو می پردازیم.

اولین ویژگی بهترین کلینیک کاشت مو ، داشتن پزشک متخصص پوست و مو و زیبایی است که دارای مدارک معتبر از دانشگاه های خارجی و داخلی باشند، هرچند امکان دارد کلینیک پوست و موی تازه تاسیسی وجود داشته باشد که در بدو تاسیس با پزشکان و متخصصان پوست و موی ماهر همکاری نماید. ویژگی بعدی داشتن مشاوره در زمینه کاشت مو و معرفی بهترین روش کاشت مو به بیماران می باشد. نکته سوم در انتخاب بهترین کلینیک کاشت مو ، بررسی امکانات و روش های زیبایی و درمانی کلینیک می باشد.

نکاتی در رابطه با کاشت مو

تصمیم برای انجام روش کاشت مو  با توجه به حساس بودن این روش یک تصمیم بسیار مهم و کلیدی است و در صورت بهره گیری از روش های نادرست ممکن است موجب ریزش مجدد مو شده و بر روحیه فرد تاثیر منفی بگذارد، بنابراین افراد  در هر منطقه ای که زندگی می کنند باید بهترین کلینیک کاشت مو در آن منطقه را انتخاب نمایند.

به طور مثال اگر در اصفهان زندگی می کنید، با توجه به اینکه کاشت مو یک عمل اورژانسی نیست لذا باید با صرف وقت کافی و انجام تحقیقات لازم، بهترین کلینیک کاشت مو اصفهان را انتخاب کنید.

ممکن است در هنگام انتخاب بهترین کلینیک کاشت مو اصفهان یا هر شهر و منطقه دیگری با تبلیغاتی غیرعلمی و غیر اساسی همچون کاشت مو و دستیابی به موهایی پرپشت تر از دوران نوجوانی روبرو شوید که صرفاً جنبه تبلیغاتی داشته و برای جلب مشتری می باشد، فریب این تبلیغات را نخورده و کلینیکی را انتخاب کنید که مجهز بوده و از سوابق موفقیت آمیزی در زمینه کاشت مو برخوردار باشد.

برای اینکه نتیجه به دست آمده از روش کاشت مو مورد رضایت تان واقع شود باید از انجام آن توقعات منطقی داشته باشید.

در صورت انتخاب یک کلینیک کاشت خوب با کادر درمانی مجرب نزدیک به ۷۰ تا ۹۰ درصد موهای از دست رفته باز می گردند.

بنابراین افراد نباید انتظار داشتن موهایی به پرپشتی دوران نوجوانی را داشته باشند!

آیا به کاشت مو نیاز دارید؟

این سوالی است که بعد از معاینه بیمار در کلینیک کاشت مو و مشخص شدن دلیل ریزش مو و میزان ریزش مو مشخص می شود.

کاشت مو معمولاً به افرادی پیشنهاد می شود که به دلایل ارثی و ژنتیکی دچار طاسی یا کم پشت شدن مو شده اند.

در صورت صلاحدید پزشک می توان از روش های دیگری مانند مزوتراپی مو برای افرادی که میزان و شدت ریزش مو در آن ها خیلی کم است استفاده کرد.

دلیل ریزش مو چیست؟

ریزش مو ممکن است به دلایل مختلفی همچون:

کم کاری غده تیروئید
فقر آهن
زخم پوستی یا لوپوس
عوامل ارثی و ژنتیک
رسیدگی بیش از حد به موها
کیست تخمدان و غیره اتفاق بیافتد.

ریزش موها و تاسی موجب ناراحتی و کاهش اعتماد به نفس افراد می شود، کادر درمانی متبحر و متخصص کلینیک زیبایی سپاهان با بکارگیری به روزترین روش ها اقدام به درمان این مشکل می نمایند.
در کلینیک تخصصی پوست ، مو و لیزر سپاهان کاشت مو به روش های زیر انجام می شود :

کاشت مو به روش FIT کاشت مو به روش FUT کاشت مو به روش ترکیبی تزریق مزوتراپی