02 مارس 2020
مارس 2, 2020

جراحی بینی طبیعی

0 دیدگاه

جراحی بینی طبیعی

جراحی بینی طبیعی : در حال حاضر جراحی زیبایی بینی ، یکی از رایج ترین جراحی های زیبایی صورت در داخل و خارج از کشور ما می باشد که به منظور اصلاح فرم ظاهری بینی انجام می شود ؛ بنابراین افرادی که خواستار انجام عمل زیبایی بینی هستند ، شکل و فرم ظاهری بینی برای آن ها اهمیت بسیاری دارد ، اما این موضوع نباید سبب کاهش اهمیت حفظ عملکرد طبیعی بینی شود. ( دکتر دنیا کرمی  )

برخی از افراد تقاضا دارند تنها ایرادات بینی آن ها برطرف شود به گونه ای که دیگران متوجه اینکه آن ها جراحی زیبایی بینی انجام داده اند ، نشوند ؛ این افراد کاندید مناسبی جهت انجام جراحی بینی طبیعی هستند.

در حین انجام جراحی بینی طبیعی ، تلاش می شود تا تنها برخی از نواحی بینی که ایراد دارند ، اصلاح شود و قسمت های زیبای بینی دست نخورده باقی می ماند ؛ لازم به ذکر است در این روش از کوچک کردن بیش از حد بینی نیز خودداری می شود و جراح بینی سعی می کند بین بینی و دیگر اعضا صورت تناسب و تعادل برقرار کند.

بهترین دکتر عمل بینی طبیعی

دکتر دنیا کرمی ، جراح و متخصص گوش و حلق و بینی ، بهترین جراح بینی شیراز دارای بورد تخصصی بوده و چندین سال است که در زمینه جراحی زیبایی بینی فعالیت دارند و دارای نمونه کارهای بسیار موفقی در این زمینه می باشند ؛ جهت مشاهده نمونه کارهای ایشان می توانید به گالری تصاویر سایت و صفحه اینستاگرام شان مراجعه نمایید.

دکتر دنیا کرمی ، جزء بهترین جراحان بینی در شیراز بوده و محبوبیت بسیاری در میان مردم شهر شیراز دارند ؛ چرا که تعهد کاری داشته و کار خود را به بهترین نحو انجام می دهند.

هزینه جراحی زیبایی بینی

هزینه جراحی زیبایی بینی با توجه به پارامترهای منحصر به فرد انواع بینی ها مشخص می گردد ؛ از این رو به کسانی که تصمیم به انجام جراحی بینی گرفته و قصد اطلاع از هزینه آن را دارند ، توصیه می شود جهت اطلاع از قیمت نهایی عمل بینی به جراح بینی مراجعه نمایند.