06 آوریل 2020
آوریل 6, 2020

جراحی بینی فانتزی

0 دیدگاه

جراحی بینی فانتزی

جراحی بینی فانتزی : در جامعه کنونی ما جراحی زیبایی بینی یکی از پرطرفدارترین جراحی های زیبایی محسوب می گردد ، از این رو هر روزه افراد بسیاری به انجام این جراحی رو می آورند. نکته ای که در یک جراحی بینی موفق باید رعایت گردد ؛ حفظ تناسب بینی با دیگر اعضای صورت ، در عین حفظ عملکرد اصلی آن می باشد.

بنابراین افرادی که قصد انجام جراحی بینی دارند باید نسبت به نتیجه این عمل توقعاتی واقع گرایانه داشته و تناسبات چهره خود را نیز در نظر بگیرند و صرفا به دنبال کوچک کردن بینی نباشند ، چرا که کوچک بودن بینی لزوما دال بر زیبایی آن نخواهد بود.

از این رو افرادی که از صورتی پهن برخوردار بوده و متعاقبا اعضای چهره شان نیز بزرگ است و درصدد انجام عمل بینی می باشند ، نباید نسبت به انجام جراحی بینی فانتزی اقدام نمایند.

همچنین امکان جراحی بینی فانتزی برای افرادی که دارای بینی گوشتی می باشند نیز وجود ندارد ، زیرا پوست بینی های گوشتی ، ضخیم بوده و تغییرات ایجاد شده در بینی به وضوح قابل رویت نخواهد بود.

بنابراین امکان کوچک کردن بیش از حد بینی در این نوع از بینی ها وجود ندارد و بهترین مدل برای جراحی بینی های گوشتی ، مدل طبیعی می باشد.

بینی فانتزی

یکی از مدل های جراحی بینی است که تعداد طرفداران آن در میان خانم ها بسیار زیاد است ، اما همانطور که ذکر شد هر فردی مناسب انجام این جراحی نیست.

ویژگی های بینی فانتزی

بینی های فانتزی دارای سایزی بسیار کوچک بوده و از نیمرخ قوس ظریفی دارند و کمی رو به بالا می باشند.

این بینی ها سوراخ های کوچکی دارند و تیغه بینی نیز بسیار نازک می باشد.

اهمیت انتخاب جراح بینی

برای انجام جراحی بینی فانتزی ، جراح بینی باید تجربه زیادی در این زمینه داشته و همچنین از دقت بسیار بالایی برخوردار باشد و با دقت و تمرکز زیادی این جراحی را انجام دهد.

مهارت جراح بینی از دیگر مسائل مهمی است که در جراحی بینی فانتزی باید مد نظر داشت ، چرا که فرم بینی فانتزی از ظرافت خاصی برخوردار است و از این رو جراح بینی باید در این زمینه ، مهارت کافی داشته باشد.

چنانچه جراح بینی در کوچک کردن بینی طی عمل فانتزی بینی ، حتی به میزان جزئی افراط کند می تواند منجر به بر هم ریختن چهره فرد و در نتیجه نارضایتی و کاهش اعتماد به نفس او شود.

بنابراین توصیه می شود در صورتی که قصد جراحی بینی فانتزی را دارید ؛ قبل از اقدام به عمل ، ابتدا یک جراح بینی متبحر و مجرب که در این زمینه نتایج درخشانی کسب نموده است را انتخاب نموده و پس از مشاهده نمونه کارهای ایشان ، با اطمینان خاطر اقدام به انجام جراحی بینی فانتزی نمایید.