جراحی بینی فانتزی

بینی فانتزی یا عروسکی از جمله مدل بینی های پرطرفدار در میان بانوان بوده و آقایان تمایلی برای انجام آن ندارند، در این مقاله می خواهیم درباره جراحی بینی فانتزی توضیحاتی را مطرح کنیم. ( عمل بینی تهران )

بهتر است بدانید بینی به دلیل اینکه در مرکز صورت قرار دارد تاثیر بسزایی در چهره فرد می گذارد به همین علت انتخاب یک مدل بینی مناسب باعث افزایش زیبایی و جذابیت چهره بیمار می شود.

در جراحی بینی فانتزی به این نکته توجه کنید که این مدل بینی را همه افراد نمی توانند انتخاب کنند و باید ویژگی های بینی آن ها مناسب این نوع بینی باشد.

نکاتی درباره جراحی بینی فانتزی :
برای انجام جراحی بینی عروسکی یا فانتزی بهتر است بینی فرد استخوانی باشد تا بهترین نتیجه را از انجام آن به دست آورد.
بهتر است جراحی بینی فانتزی برای کسانی انجام شود که دارای چهره ظریف و کوچک هستند.
برای انجام جراحی بینی عروسکی با فانتزی بهتر است به بهترین جراح بینی فانتزی مراجعه کنید.

بینی نیمه فانتزی چیست ؟
در این مدل بینی قوس کمی بر روی بینی وجود دارد و بینی به مقدار کمی کوچک می شود، در اصل باید بگوییم این نوع بینی حالتی بین بینی فانتزی و طبیعی می باشد.

نحوه جراحی بینی فانتزی چگونه می باشد؟
برای انجام جراحی زیبایی بینی ، جراح بینی یکی از روش های جراحی بینی باز یا جراحی بینی بسته را انتخاب می کند.

در جراحی بینی به روش باز ، جراح بینی یک برش کوچک بر روی کلوملا ایجاد می کند و پس از جدا کردن پوست از اسکلت بینی تغییرات مورد نیاز را بر روی بینی اعمال می نماید، در این روش جراح بینی دید بهتری برای رفع مشکلات بینی داشته و احتمال غیر قرینگی بر روی بینی کمتر می باشد.

اما در جراحی بینی به روش بسته هیچ برشی بر روی بینی ایجاد نمی شود و تمامی برش ها در داخل بینی زده می شود، در این روش جراح بینی دسترسی کمتری به نوک بینی دارد.

انتخاب یکی از این روش ها را به خود جراح بینی بسپارید تا او با توجه به مهارت و تجربه خود یکی از آن ها را انتخاب کند تا شما نتیجه ایده آلی از جراحی بینی فانتزی به دست آورید.

بهترین جراح بینی فانتزی در تهران کیست ؟
برای به دست آرودن نتیجه ایده آل از جراحی بینی فانتزی انتخاب جراح بینی بسیار مهم می باشد.
برای انتخاب بهترین جراح بینی فانتزی در تهران می توانید از دوستان و آشنایان خود پرس و جو کنید یا در گوگل جستجو نمایید.
پس از انتخاب جراح بینی مورد به مطب او مراجعه کرده و نمونه کارهای او را مشاهده کنید.
انتظارات خود را از جراحی زیبایی بینی به جراح بینی مورد نظر بگویید تا او بتواند به خوبی شما را راهنمایی کند.
اقدامات قبل از جراحی بینی فانتزی
اولین و مهم ترین اقدامی که بیماران جهت انجام جراحی بینی باید انجام بدهند انتخاب جراح بینی با تجربه و با مهارت می باشد زیرا انتخاب جراح بینی بر روی نتیجه جراحی بینی بسیار تاثیر گذار می باشد.
در صورتی که شما در گذشته به بیماری خاصی مبتلا بوده اید باید جراح بینی خود را از این موضوع آگاه کنید.
اگر از دارو خاصی استفاده می کنید یا بدن شما نسبت به داروی خاصی واکنش نشان می دهد باید به پزشک معالج خود اطلاع دهید.
افرادی که قصد انجام جراحی بینی دارند باید مدتی قبل از عمل بینی از مصرف داروهایی مانند آسپرین و پروفن که باعث انعقاد خون می شود ، خودداری کنند زیرا مصرف این موارد ممکن است باعث به وجود آمدن اختلال در حین جراحی بینی شود.
مصرف سیگار و الکل باعث اختلال در اکسیژن رسانی درحین جراحی بینی می شود ، از این رو به کسانی که قصد انجام جراحی بینی را دارند توصیه می شود مدتی قبل از جراحی بینی از مصرف این موارد اجتناب کنند.
انجام آزمایشات و مصرف داروهایی که جراح بینی قبل از جراحی بینی برای بیماران تجویز می کند ، بسیار اهمیت دارد به همین علت بیماران باید در مصرف به موقع و سر ساعت داروها دقت کنند.
بیماران باید به منظور رعایت بهداشت فردی خود ، روز قبل از جراحی بینی استحمام کنند.
آقایانی که به منظور جراحی بینی به بیمارستان یا کلینیک مراجعه می کنند ، باید بدون ریش و سبیل باشند.
در روز جراحی بینی ، بیماران باید سوابق پزشکی خود را به همراه داشته باشد و هم چنین آن ها باید با یک همراه به بیمارستان جهت جراحی بینی مراجعه کنند.

مراقبت های بعد از جراحی بینی فانتزی
در صورتی که بیماران پس از جراحی بینی ، دچار تورم و کبودی شده اند ، می توانند از کمپرس یخ به منظور برطرف کردن این عوارض استفاده کنند.
زمان مناسب جهت استحمام پس از جراحی بینی را از جراح بینی خود بپرسید.
افرادی که جراحی بینی انجام داده اند باید برای مدتی نمک و ادویه را از رژیم غذایی خود حذف کنند زیرا مصرف این موارد باعث افزایش ورم می شود.
گرما تاثیر به سزایی در افزایش ورم دارد از این رو توصیه می شود بیماران در معرض مستقیم نور خورشید قرار نگیرند.
در صورت احساس درد پس از اجازه از پزشک معالج خود اقدام به مصرف مسکن کنید و از مصرف خوسرانه مسکن خودداری کنید.
به منظور راحتی بیماران ، بهتر است آن ها در طول دوره نقاهت لباس گشاد و دکمه دار به تن کنند.
استعمال دخانیات و مصرف الکل باعث تاخیر در دوره بهبودی می شود از این رو توصیه می شود بیماران تا مدتی پس از جراحی بینی از مصرف این موارد اجتناب کنند.
بهتر است پس از جراحی بینی ، رژیم غذایی خود را با غذاهای نرم و آبکی شروع کنید و تا مدتی از خوردن غذاهای سفت که نیاز به جویدن دارد خوددرای کنید.
در هنگام استراحت دو بالش در زیر سر خود قرار دهید این کار به کاهش ورم کمک می کند.

هزینه جراحی بینی فانتزی چقدر می باشد؟
هزینه جراحی بینی فانتزی با توجه به دستمزد بهترین جراح بینی ، هزینه متخصص بیهوشی ، هزینه پرسنل بیمارستان و پرسنل آن ، هزینه داروها و آزمایشات ، هزینه جلسات معاینه و غیره تعیین می شود.