22 ژوئن 2019
ژوئن 22, 2019

جراح بینی

0 دیدگاه

جراح بینی

اولین و مهمترین اقدام قبل از جراحی بینی ، انتخاب جراح بینی با تجربه و متخصص می باشد که در نتیجه جراحی بسیار موثر است.

جراحی بینی رایج ترین نوع جراحی زیبایی می باشد و طرفداران بسیاری را در خانم ها و حتی آقایان به خود اختصاص داده است.

آنچه پیداست ، جراحی زیبایی بینی جزو جراحی های اورژانسی نیست، بنابراین افراد از زمان کافی برای انتخاب بهترین جراح بینی برخوردار هستند. چنانچه در انتخاب جراح بینی متبحر و با تجربه دقت نداشته باشید ، ممکن است دچار عوارض جانبی شوید و لازم به انجام جراحی بینی ترمیمی باشد.

نحوه انتخاب جراح بینی
یکی از موثر ترین روش های انتخاب جراح بینی ، پرس و جو از دوستان و آشنایانی می باشد که قبلا اقدام به جراحی زیبایی بینی نموده اند.
همچنین شما می توانید با توجه به موقعیت مکانی خود و با سرچ کردن در موتور های جستجو ، لیستی از جراحان بینی را تهیه نمایید.
پس از تهیه این لیست ، به سایت جراحان مراجعه کنید و در قسمت درباره پزشک ، رزومه کاری و سوابق تحصیلی وی را مورد بررسی قرار دهید.
توصیه می شود برای اطمینان بیشتر ، حتما نمونه کار های جراح بینی را مشاهده نمایید. از این رو با مراجعه به گالری تصاویر موجود در سایت ، صفحه اینستاگرام ایشان یا مراجعه حضوری به مطب پزشک ،نمونه کارهای جراح بینی را مورد بررسی قرار دهید.

خصوصیات جراح بینی
یکی از اقدامات موثر در نتیجه جراحی بینی ، انتخاب جراح بینی متخصص می باشد.
جراح بینی موظف است بدون توجه به منافع مالی خود ، سلامت شخص را در نظر بگیرد و توانایی انجام جراحی برای انواع بینی را داشته باشد.
جراح بینی باید با تسلط به علم زیبایی شناختی و داشتن قدرت تجسم بالا ، دیدگاه کلی را درباره جراحی بینی در اختیار فرد متقاضی قرار دهد.
جراح زیبایی بینی باید با در نظر گرفتن انتظارات بیمار و همچنین ایجاد تناسب چهره در فرد ، نوع جراحی بینی را در جلسه مشاوره مشخص نماید.
جراح بینی باید دارای سابقه کاری مطلوبی باشد و علاوه بر داشتن تخصص و تحصیلات دارای دید هنری نیز باشد.
پزشک جراح بینی خوب موظف است بیمار را از اقدامات قبل و بعد از جراحی مطلع سازد.
با توجه به موارد ذکر شده افراد می توانند جراح زیبایی بینی مورد اعتمادی را انتخاب نمایند.
جراح بینی باید با صبر و حوصله پاسخگوی تمام سوالات بیمار باشد ، تا فرد متقاضی با آرامش خاطر اقدام به جراحی بینی نماید.
جراح بینی خوب باید قادر به انجام انواع جراحی بینی باشد.
انواع جراحی زیبایی بینی
جراحی بینی استخوانی
پوست نازک و انعطاف پذیر و همچنین بافت و ساختار مستحکم از مشخصه های بینی استخوانی می باشد . همچنین از لحاظ ظاهری دارای برجستگی روی پل بینی می باشند . این نوع بینی در مقایسه با بینی های گوشتی بهترین نوع برای جراحی بینی می باشند.

جراحی بینی گوشتی
پوست ضخیم ، بافت و غضروف ضعیف از ویژگی های بینی های گوشتی می باشد لذا جراح زیبایی بینی با تجربه و مهارت کافی با تقویت بافت ضعیف بینی نتیجه مطلوبی را کسب خواهد کرد.

جراح بینی طبیعی
این نوع جراحی زیبایی بینی برای افرادی که انتظار تغییر چندانی از جراحی زیبایی بینی ندارند مناسب می باشد.

جراحی بینی فانتزی
در جراحی بینی فانتزی ، در پل بینی قوس بیشتری ایجاد می شود و در نتیجه بینی سربالاتر و کوچکتر خواهد شد. بینی های استخوانی بهترین نوع بینی برای انجام جراحی بینی فانتزی است چرا که بافت بینی داری استحکام بیشتری می باشد.

جراحی بینی نیمه فانتزی
جراحی بینی نیمه فانتزی حالتی بین دو جراحی بینی طبیعی و فانتزی می باشد و مناسب افرادیست که نه خواستار طبیعی بودن بینی خود هستند و نه می خواهند فرم بینی شان شبیه به بینی های فانتزی گردد.

جراحی بینی ترمیمی
چنانچه در انتخاب جراح بینی خود دقت نداشته باشید، ممکن است دچار عوارض جانبی ای چون مشکلات تنفسی شوید و یا از فرم بینی خود احساس رضایت نداشته باشید. در این صورت جراحی بینی ترمیمی به منظور برطرف کردن ایرادات باقی مانده از جراحی بینی اولیه انجام می شود. لازم به ذکر می باشد هزینه جراحی بینی ترمیمی نسبت به جراحی بینی اولیه بیشتر می باشد.