درباره سفید کردن واژن با لیزر

سفید کردن واژن با لیزر : تیرگی بخش خارجی ناحیه تناسلی از معضلاتی است که بسیاری از بانوان با آن روبرو هستند و این مسئله به کابوسی برای آنان بدل گشته است ؛ چرا که اغلب در اثر این اتفاق با کاهش اعتماد به نفس مواجه شده و در هنگام مقاربت جنسی به رضایت جنسی کامل دست نمی یابند. ( متخصص زنان اهواز )

از دیرباز تاکنون ، همواره این مشکل وجود داشته و راه های متعددی جهت رهایی از آن ارائه شده است ؛ اما هیچ یک از این روش ها اثرگذاری چندانی نداشته و نتایج حاصل از آن ها دارای ماندگاری کوتاه مدت بوده است.

علل تیرگی واژن :
تیرگی واژن می تواند ناشی از موارد ذیل باشد :

وراثت
اختلالات هورمونی
افزایش سن
عفونت باکتریایی
زایمان
فقدان برخی ویتامین ها و مواد معدنی
اصلاح موهای زائد ناحیه شرمگاهی با تیغ اصلاح
سفید کردن واژن با لیزر

آیا سفید کردن واژن با لیزر موثر است ؟
به طور کلی ، پوست اندام تناسلی از حساسیت بالایی برخوردار بوده و در مقابل مواد شیمیایی دچار واکنش های نامطلوبی می گردد تا جایی که حتی در برخی موارد نه تنها مواد شیمایی قادر به رفع تیرگی واژن نخواهند شد ؛ بلکه عوارض پوستی نیز به همراه خواهند داشت.

خوشبختانه امروزه با پیشرفت تکنولوژی و ورود فناوری لیزر به عرصه پزشکی ، می توان به کمک لیزر ، پوست اندام جنسی بانوان را به صورت کاملا دائمی روشن و سفید نمود.

رفع تیرگی واژن با لیزر :
در حال حاضر ، خانم ها می توانند جهت سفيد کردن واژن خود به جراح و متخصص زنان مراجعه نموده و در جلسه مشاوره با ایشان خواسته های خود از رفع تیرگی ناحیه تناسلی را مطرح نمایند.

در این جلسه ، متخصص زنان روش ها و تکنیک های روشن کردن واژن اعم از سفيد کردن واژن با لیزر و هزينه سفيد کردن واژن با لیزر را برای شما تشریح خواهند نمود.