11 آوریل 2020
آوریل 11, 2020

پلکسر

0 دیدگاه

تکنیک پلکسر

پلکسر یکی از روش های جوانسازی پوست می باشد که به دلیل مزایای زیادی که دارد امروزه به روشی محبوب در میان افراد سراسر دنیا تبدیل شده است. از جمله مزایای بی شمار این روش می توان به موارد ذیل اشاره نمود: ( جوانسازی پوست در اصفهان )

برای انجام این روش نیاز به بیهوشی و بی حس کننده های تزریقی نیست.
در این روش هیچ برشی بر روی پوست ایجاد نمی شود.
نیاز به بخیه نداشته در نتیجه اثری از آن بر روی پوست باقی نخواهد ماند.
دوران نقاهت آن بسیار کوتاه بوده، فرد در همان روز و بلافاصله بعد از درمان قادر به از سرگیری فعالیت های روزمره خود خواهد بود.
مدت زمان انجام آن کوتاه است.
ایمن بوده و غیرتهاجمی می باشد.

پلکسر در چه مواردی مورد استفاده قرار می گیرد؟
این روش بسیار دقیق بوده و کوچک ترین آسیبی به بافت های اطراف وارد نمی کند که همین امر آن را به یک گزینه جایگزین عالی برای روش های تهاجمی همچون بلفاروپلاستی تبدیل کرده است. پلکسر کاربردهای بسیار زیادی دارد که عبارتنداز:

بازسازی پلک به منظور اصلاح پوست اضافی در پلک بالا و کیسه های چربی در پلک پایین
درمان ضایعات خوش خیم و عیوب پوستی همچون لکه های ناشی از خورشید گرفتگی، فیبروم، زگیل، پیگمانته و غیره
پاک کردن تاتو
لیفت گردن و صورت
درمان خطوط دور دهان و چین و چروک ها
بهبود انواع اسکار شامل جای بخیه، اسکار جراحی و آکنه
درمان آکنه فعال
مکانیزم پلکسر
نقاط کوچکی با انجام این روش بر روی پوست ایجاد می شود که موجب منقبض و سفت شدن فوری پوست می گردد این کار منجر به اعمال اثرات جوانسازی، لیفت و بازسازی بر روی پوست می شود.

در این روش از فاز چهارم ماده که پلاسما نام دارد برای جوانسازی پوست مورد استفاده قرار می گیرد. به همین منظور و برای ایجاد قوس های الکتریکی کوچک از یونیزاسیون گازهای موجود در هوا بهره گرفته می شود با این کار می توان ناحیه مورد نظر را بدون وارد شدن آسیب و ایجاد گرمای ناخواسته به بافت های اطراف درمان کرد.